Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0541 689 72 16 0224 235 09 51

Hangar Kapısı

Hangar kapıları, yukarı doğru katlanarak açılan, yüksek izolasyon ve güvenilirlik sağlarken bakım ihtiyacını da en aza indiren ürünlerdir.

Hangar kapıları tek parça halinde üretilebileceği gibi çok parçalı olarak da tasarlanabilmektedir. Bu durumda, ister parçalar tek tek, ister tümü birden aynı anda kullanılabilmektedir. Bu da kullanımda esneklik sağlarken, sınırsız boyutlarda üretilebilmesine olanak verir.

Özellikle tersane ve havacılık sektöründe karşılaşılan en büyük problemlerden biri, önemli sevkiyat hacmi gerektiren geniş açıklıklı hangar binalarının söz konusu cephelerinin dış etkilerden korunmak adına örtülmesidir. Bilinmektedir ki halen bu tür binalarda katlamalı branda, geçici duvar gibi hem uzun ömürlü olmayan, hem de zaman ve maliyeti önemli ölçüde arttıran ürünler kullanılmaktadır. Bu noktada MKS Otomatik Kapı, uyguladığı çözümler ile ister insan gücü ile manuel olarak, ister motor gücü ile mekanik olarak çalışabilen büyük ebatlı hangar kapılarını üretebilmektedir. Herhangi bir boyut kaygısı olmadan binanın kullanım amacı ve müşteri talebine göre tasarlanan kapılar, işletme sahiplerine büyük kolaylıklar getirmektedir.